9 300 000 Kč

Číslo položky: 15438
Poslední dražitel: 14785

Nečitelně signováno

Dívka se slunečníkem
olej na kartonu, 65 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba vpravo uprostřed poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:20:00