9 300 000 Kč

Číslo položky: 15404
Poslední dražitel: 14498

Orání
akvarel-kvaš na kartonu, 59 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LH, datováno 1949, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Aktuální cena: 1 410 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:35:00