Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15283
Poslední dražitel: 14160

Prošek Miroslav (1929 - 1988)

Měsíce jasná noc
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1987, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:15:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.