9 300 000 Kč

Číslo položky: 15282
Poslední dražitel: 14413

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Západ slunce nad mořem
olej na plátně, 50 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:20:00