Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15262
Poslední dražitel: 15706

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 138 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:20:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.