Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15144
Poslední dražitel: 14316

olej na plátně, 100 x 134 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, okolo roku 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:30:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.