Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15114
Poslední dražitel: 14295

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Koupající se dívky
olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:30:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.