Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14960
Poslední dražitel: 15481

Rittstein Michal (* 1949)

Žena a brouk
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:25:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.