Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14942
Poslední dražitel: 14828

Zátiší s jablky
olej na plátně, 29 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1313, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Aktuální cena: 405 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:10:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.