Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14942
Poslední dražitel: 14175

Zátiší s jablky
olej na plátně, 29 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1313, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 560 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:20:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.