Probíhá příjem předmětů do únorové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ÚNOR 2022

Číslo položky: 14675
Poslední dražitel: 15232

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Vojáci na koních
olej na překližce, 59 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:50:00

do AUKCE ÚNOR 2022.