9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 14689
Poslední dražitel: 13998

Das Letzte Pferd

glazovaná kamenina, výška 18 cm, značeno na spodní části, malováno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:30:00
Číslo položky: 14609
Poslední dražitel: 13942

Konvolut 3 ks PF
3 ks plastik PF, pálená hlína, malováno, glazováno, výška 12 cm, u vzpěrače lepená noha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:35:00
Číslo položky: 14722
Poslední dražitel: 14021

Konvolut 46 ks bankovek + 86 ks obálek

46 ks bankovek - převážně Československo, 86 ks obálek prvního dne, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:40:00
Číslo položky: 14610
Poslední dražitel: 12162

Slunce
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, značeno na spodní části, průměr 30 cm
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14702

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

Dívka s květy ve vlasech
plastika, pálená hlína, výška s podstavcem 48 cm, značeno ve spodní části, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:45:00
Číslo položky: 14613
Poslední dražitel: 15142

Zlaté náušnice

Au 585/1000, hrubá hmotnost 2, 75 g, čistá hmotnost zlata 2, 65 g, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14611
Poslední dražitel: 13943

Zlaté hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 10, 95 g, čistá hmotnost zlata 6, 6 g, funkční, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:50:00
Číslo položky: 14645
Poslední dražitel: 13967

Konvolut 89 ks bankovek

konvolut 89 ks bankovek, poškozeny, z celého světa
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:55:00
Číslo položky: 14612
Poslední dražitel: 13944

Zlatý náhrdelník

Au 767/1000, hrubá hmotnost 16, 95 g, čistá hmotnost zlata 16, 5 g, mírně poškozeno, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14654
Poslední dražitel: 13974

Konvolut 152 ks bankovek

konvolut 152 ks bankovek, některé poškozeny, z celého světa
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

1 2 3 4 5 6 »