9 300 000 Kč

Číslo položky: 14732
Poslední dražitel: 15030

Před bouří
olej na plátně, 105 x 125 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:00:00