9 300 000 Kč

Číslo položky: 14728
Poslední dražitel: 14025

Z francouzského venkova
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:50:00