9 300 000 Kč

Číslo položky: 14724
Poslední dražitel: 13331

Karel Hynek Mácha
černobílá litografie, 52 x 38 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:15:00