9 300 000 Kč

Číslo položky: 14684
Poslední dražitel: 13995

Radimský Václav (1867 - 1946)

Jaro na říčce
olej na kartonu, 64, 5 x 96, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Aktuální cena: 361 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:35:00