9 300 000 Kč

Číslo položky: 14672
Poslední dražitel: 13986

Anemóny ve džbánu
olej na plátně, 50 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1153, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 790 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:25:00