Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14655
Poslední dražitel: 13022

Langer Karel (1878 - 1947)

Letní odpoledne - Velký formát
olej na plátně, 145 x 160 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, malba místy odpadá, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 220 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:35:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.