9 300 000 Kč

Číslo položky: 14566
Poslední dražitel: 13670

Krajina s ptákem
kombinovaná technika - koláž na kartonu, 45 x 51, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:10:00