9 300 000 Kč

Číslo položky: 14326
Poslední dražitel: 13744

Madona
barevná litografie, 33 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1/100, datováno 1971
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:50:00