9 300 000 Kč

Číslo položky: 14305
Poslední dražitel: 13443

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zámek v Užhorodě
olej na kartonu, 69 x 57, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 270 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:15:00