9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14187
Poslední dražitel: 13609

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

olej na plátně, 35 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:05:00