9 300 000 Kč

Číslo položky: 14246

Kubín Otakar - pravděpodobně okruh autora

Květinové zátiší
olej na plátně, 55 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno Coubine LD, 2. pol. 20. století, znalecká expertiza nebyla provedena
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:45:00