9 300 000 Kč

Číslo položky: 14224
Poslední dražitel: 13673

Radimský Václav (1867 - 1946)

Zahrada v Giverny
olej na plátně, 38, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Aktuální cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:25:00