9 300 000 Kč

Číslo položky: 14182
Poslední dražitel: 13408

olej na kartonu, 27 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:05:00