9 300 000 Kč

Číslo položky: 14095
Poslední dražitel: 13582

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívčí akt s holubicí
olej na plátně, 95 x 75 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:50:00