9 300 000 Kč

Číslo položky: 14093
Poslední dražitel: 11342

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Muž s koněm
olej na kartonu, 29, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:35:00