9 300 000 Kč

Číslo položky: 14089
Poslední dražitel: 13578

Do šera padl růžový stín
olej na plátně, 54 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:10:00