tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do únorové aukce 2022.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vyberte autora:
Číslo položky:  


PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ÚNOR 2022

VYKOUPÍME IHNED V HOTOVOSTI ZLATÉ MINCE, ŠPERKY A OBRAZY.
Znalec na tel.: 737 571 660

info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 14089
Poslední dražitel: 13578

Historie příhozů

Janeček Ota (1919 - 1996)

více o autorovi...

Do šera padl růžový stín
olej na plátně, 54 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen. Hledaný námět, technika malby a velikost díla zaručuje jist...
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 345 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:35:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do AUKCE ÚNOR 2022.