9 300 000 Kč

Číslo položky: 14088
Poslední dražitel: 13578

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Únik
olej na plátně, 98 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1970, dílo vystaveno v Kyjově roku 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:15:00