Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13960
Poslední dražitel: 13488

Jiran Robert (* 1975)

Noční rande
olej na plátně, 70 x 50 cm, nerámováno, na vypínacím rámu, signováno LD, datováno 2019, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:00:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.