Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13950
Poslední dražitel: 13694

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 24 x 18 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:40:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.