Předjaří - Pohled z Podlesí ke Křižánkám olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v perfektním stavu, signováno PD, datováno 1960, součástí dražby položky je soukromá korespondence autora a pamětní tisk k 70. narozenin...