tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2021.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vyberte autora:
Číslo položky:  


PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE KVĚTEN 2021

VYKOUPÍME IHNED V HOTOVOSTI ZLATÉ MINCE, ŠPERKY A OBRAZY.
Znalec NONSTOP na tel.: 737 571 660

info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13898
Poslední dražitel: 12942

Historie příhozů

Jambor Josef (1887 - 1964)

více o autorovi...

Předjaří - Pohled z Podlesí ke Křižánkám
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v perfektním stavu, signováno PD, datováno 1960, součástí dražby položky je soukromá korespondence autora a pamětní tisk k 70. narozenin...
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 137 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:10:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do AUKCE KVĚTEN 2021.