9 300 000 Kč

Číslo položky: 13887
Poslední dražitel: 13819

olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 126 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:00:00