Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13822
Poslední dražitel: 13663

Dívky v interiéru
olej na plátně, 80 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:50:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.