Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13807
Poslední dražitel: 13380

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Přímořská krajina v okolí Via Appia
olej na plátně, 58 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, restaurováno, signováno PD, datováno 1888, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:00:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.