9 300 000 Kč

Číslo položky: 13763
Poslední dražitel: 11659

10 Kronen 1909

typ Schwartz, Au 900/100, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1909, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:00:00
Číslo položky: 13712
Poslední dražitel: 14252

Dukát - Franc Josef 1914

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1914, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13722
Poslední dražitel: 13142

Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)

Sv. Václav
plastika, zinko-cín, výška s podstavcem 22 cm, mramorový podstavec, značeno na podstavci
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13713
Poslední dražitel: 14253

Dukát - Franc Josef 1915

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13723
Poslední dražitel: 11577

Neznačeno

Jezdec na koni
plastika, bronz, výška s podstavcem 41 cm, bronzový podstavec, neznačeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:25:00
Číslo položky: 13711
Poslední dražitel: 13313

Svatováclavský dukát 1931

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1931, mírné oťuky na hranách, skvrny
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13764

Sovereign Král Eduard VII. 1907

Au 917/1000, průměr 22 mm, váha 7, 98 g, rok 1907, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13714
Poslední dražitel: 11625

Jsem ražen z Českého kovu - Dvoudukátová medaile

Au 986/1000, průměr 22 mm, váha 6, 98 g, vroubkovaná hrana, rok 1928, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13765

Sovereign Král Eduard VII. 1908

Au 917/1000, průměr 22 mm, váha 7, 98 g, rok 1908, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13710
Poslední dražitel: 13313

Svatováclavský dvoudukát 1932

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6, 98 g, rok 1932, mírné oťuky na hranách, skvrny
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:50:00