9 300 000 Kč

Číslo položky: 13709
Poslední dražitel: 13905

Jsem ražen z Českého kovu - Čtyřdukátová medaile

Au 986/1000, průměr 28 mm, váha 13, 96 g, vroubkovaná hrana, rok 1928, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:05:00
Číslo položky: 13708
Poslední dražitel: 13312

Zlatá medaile malá 1929

Au 987/1000, průměr 16 mm, váha 4 g, hrana vroubkovaná, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:00:00
Číslo položky: 13710
Poslední dražitel: 11850

Svatováclavský dvoudukát 1932

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6, 98 g, rok 1932, mírné oťuky na hranách, skvrny
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13764
Poslední dražitel: 13757

Sovereign Král Eduard VII. 1907

Au 917/1000, průměr 22 mm, váha 7, 98 g, rok 1907, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13765
Poslední dražitel: 13757

Sovereign Král Eduard VII. 1908

Au 917/1000, průměr 22 mm, váha 7, 98 g, rok 1908, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13714
Poslední dražitel: 13316

Jsem ražen z Českého kovu - Dvoudukátová medaile

Au 986/1000, průměr 22 mm, váha 6, 98 g, vroubkovaná hrana, rok 1928, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13711
Poslední dražitel: 13906

Svatováclavský dukát 1931

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1931, mírné oťuky na hranách, skvrny
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13723
Poslední dražitel: 13322

Neznačeno

Jezdec na koni
plastika, bronz, výška s podstavcem 41 cm, bronzový podstavec, neznačeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13792
Poslední dražitel: 13370

20 Kronen 1894

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1894, mírně poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13722
Poslední dražitel: 13798

Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)

Sv. Václav
plastika, zinko-cín, výška s podstavcem 22 cm, mramorový podstavec, značeno na podstavci
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:25:00