9 300 000 Kč

Číslo položky: 13676

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Flordali I.
barevná litografie, 65 x 97 cm, signováno tužkou PD, datováno 1981, na zadní straně ověření pravosti, v soupise díla pod číslem 1586
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:10:00