9 300 000 Kč

Číslo položky: 13668
Poslední dražitel: 13284

Úplatek
suchá jehla, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:45:00