Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13654
Poslední dražitel: 13385

Odpolední piknik
olej na plátně, 122 x 200 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, plátno mírně zvlněno, vyčištěno, záplata, signováno PD, datováno 1930 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:10:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.