9 300 000 Kč

Číslo položky: 13654
Poslední dražitel: 13385

Odpolední piknik
olej na plátně, 122 x 200 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, plátno mírně zvlněno, vyčištěno, záplata, signováno PD, datováno 1930 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:40:00