9 300 000 Kč

Číslo položky: 13610
Poslední dražitel: 12279

Wierer Alois (1878 - 1945)

Na procházce
olej na dřevě, 55 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:15:00