9 300 000 Kč

Číslo položky: 13601
Poslední dražitel: 13469

Miljan Niko (1891 - 1962)

Pohled na Dubrovník
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:25:00