9 300 000 Kč

Číslo položky: 13599
Poslední dražitel: 13064

Na lovu
akvarel na papíře, 22, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:50:00