9 300 000 Kč

Číslo položky: 13548
Poslední dražitel: 13507

Kupka sena
olej plátno na kartonu, 15 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:50:00