Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá od 14. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 13548
Poslední dražitel: 14087

Kupka sena
olej plátno na kartonu, 15 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:50:00