Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá od 14. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 13517
Poslední dražitel: 14063

Předjaří na Milovech
olej na plátně, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:30:00