9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13479

Nečitelně signováno

U jezírka
olej na překližce, 38 x 55 cm, rámováno, rám, překližka a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD (O. Blažíček ?), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:30:00

do aukce Červen 2020.