9 300 000 Kč

Číslo položky: 13425
Poslední dražitel: 12987

Žlutý slunečník
kombinovaná technika na kartonu, 100, 5 x 71 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 256 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  23:00:00