9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13345
Poslední dražitel: 13052

Istler Josef (1919 - 2000)

Vegetace
akryl na lepence, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1992, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:00:00

do aukce Červen 2020.