9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13308
Poslední dražitel: 11925

Ilustrace ke knize "Stopka a spol."
olej na plátně, 49 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:05:00

do únorové aukce 2020.