Ilustrace ke knize Rudyard Kipling, Stopka a spol. olej na plátně, 49 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní a dolní části zamalovány nápisy "Rudyard Kipling" a "Stopka a spol.", přiložena fotografie obrazu pod UV lampou,
signován...