9 300 000 Kč

Číslo položky: 13302
Poslední dražitel: 13897

Přimlžené odpoledne
olej na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 51 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:55:00