9 300 000 Kč

Číslo položky: 13298
Poslední dražitel: 13748

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Z České Rybné
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  22:00:00