9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13175
Poslední dražitel: 12938

Liesler Josef (1912 - 2005)

Masky
olej na plátně, 100 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:00:00

do únorové aukce 2020.