9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13175
Poslední dražitel: 12938

Liesler Josef (1912 - 2005)

Masky
olej na plátně, 100 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:00:00

do aukce Květen 2020.